Курси комп'ютерної грамоти для незрячих та слабозорих в центрі "Дивосвіт"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Закарпатський інформаційно-реабілітаційний центр для людей з порушеннями зору «Дивосвіт» з 1-го лютого 2016 року відновив навчання з комп’ютерної грамоти для незрячих і слабозорих користувачів комп’ютера і мережі інтернет. Наявна апаратна база і доступне для незрячих програмне забезпечення дає можливість опанувати роботу на комп’ютері, як зеленим початківцям, так і поглибити свої знання і навички тим, хто вже має досвід спілкування з новітніми технологіями.

Заняття проводяться за адресою:

м.Ужгород вул. Новака 10 (2-й поверх)

з понеділка по четвер з 10 по 14 год.

Довідки за телефономи:

(0312) 61 24 11

+38 050 588 32 46

*   *   *

Успішна реабілітація людини з порушеннями зору не можлива без оволодіння нею сучасних технологій. Комп’ютер, смартфон і інші електроні гаджети компенсують такій людині втрату зорового каналу отримання інформації,  роблять її незалежною і мобільною. Вміння користуватися мережею інтернет, відкриває для людини з порушеннями зору не лише різноманітної інформації, але і можливість самоосвіти і пошуку роботи, друзів чи навіть партнерів для створення сім’ї.

 

На жаль, у нашій країні немає чітко розробленої системи реабілітації інвалідів по зору в сфері комп’ютерних технологій. Особливо складна ситуація з людьми, які втратили зір в зрілому віці і адаптація для яких в нових умовах вкрай важлива і вкрай складна. Не у кожній області нашої держави є комп’ютерні курси для незрячих і не кожна людина з вадами зору може поїхати в іншу область. Щоб набути необхідних знань і навичок.  ГО дивосвіт надає змогу людям з порушеннями зору з Закарпаття скористатися нагодою оволодіти комп’ютерною наукою у місті Ужгород. У центрі є комп’ютерний клас з комп’ютерами, обладнаними програмами екранного доступу, тобто «озвуч кою», що дає змогу незрячим працювати на них, є також програми-тренажери для вивчення клавіатури незрячими користувачами.   Навчання в комп’ютерному класі проводить викладач комп’ютерної грамоти, який також має порушення зору, тож добре розуміє проблеми незрячих користувачів комп’ютера і інтернету.