Добра справа. Знайти свою половинку, а ще отримати допомогу слабозорі зможуть у новому центрі

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Минулого тижня в Ужгороді відкрили інформаційно-реабілітаційний центр для інвалідів зору. Тут вони проходитимуть спеціальні тренінги, курси, психологічну реабілітацію тощо. А ще у центрі проводитимуть вечори знайомств, де одинокі люди із зоровими вадами зможуть знайти і свою другу половинку.

Під час відкриття керівник організації інвалідів зору “Дивосвіт” Оксана Богданець подякувала усім меценатам, що допомогли із ремонтом і купівлею техніки для приміщення. Сам центр знаходиться на вулиці Новака поблизу міського управління соціального захисту населення. За словами пані Оксани, нині  сліпим людям в нагоді стають сучасні комп'ютерні технології. Тож активісти розпочали акцію “Друге життя комп'ютера” – людей і підприємства, що мають старі списані комп'ютери, просять не викидати їх, а принести до центру. Тут на них встановлять спеціальні програми і передадуть інвалідам зору.

Як відзначила під час відкриття тифлопедагог дитсадка №20 Таміла Василенко, саме психолого-педагогічна підтримка людей із вадами зору інколи потрібна їм більше, ніж медична. І саме новостворений центр цьому сприятиме. До речі, в Ужгороді із слабкозорими дітками займаються лише у садку №20. Його педагоги допомагають їм адаптуватися до навчання у звичайній школі.

 

Газета «Старий Замок»

травень 2010 р.