Крізь терни до зірок!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

6 липня 2011 року до Ужгороду з’їхалися активні люди з інвалідністю майже з усіх куточків країни, щоб взяти участь у Всеукраїнському фізкультурно-мистецькому фестивалі «Зірки досяжні». Мета фестивалю – популяризація та розвиток туризму для людей з інвалідністю, як ефективний спосіб оздоровлення, реабілітації та залучення до активного способу життя; сприяння інтеграції людей з інвалідністю у суспільство.

Наша організація виступила партнером в організації даного фестивалю.

У перший день заходу в малому залі засідань Закарпатської облдержадміністрації відбувся круглий стіл на тему «Доступний туризм в Україні для людей з інвалідністю». Під час виступів учасники ділилися інформацією про доступність інфраструктури у своїх містах.

Наступного дня гості та учасники фестивалю вирушили на Перечинщину, аби підкорити вершину відомої гори краю «Полонина Руна». Підкорювачі долали шлях до її вершини разом зі своїми батьками та волонтерами. Протягом всього шляху учасники жартували один з одним, співали та розповідали різноманітні історії. Втім, дорога до вершини була нелегкою, проте веселою. Як то кажуть, «крізь терни до зірок»!

Половину шляху учасники здолали пішки, а далі їхали на спецавтотранспорті МНС. Красу, яку побачили перед собою, коли, нарешті, опинилися на вершині, – неможливо описати. Таке відчуття, що вже за мить торкнешся неба, потрапиш у полон його жителів – зірок.

Діставшись вершини гори люди з інвалідністю довели, що можуть жити повноцінним життям. Вони зрозуміли, коли є бажання – не існує жодних обмежень!

Після сходження на гору на учасників та гостей фестивалю чекав святковий концерт, в якому прийняли участь художні колективи та окремі талановиті виконавці з різних регіонів України.. Артисти співали, танцювали та демонстрували гумористичні сценки. Спеціальною гостею концерту стала переможниця другого сезону шоу «Україна має таланти» Олена Ковтун. Вона подарувала присутнім незабутній виступ.

Попереду на учасників чекав вечір біля багаття. Вони співали під гітару, а також розмовляли про життя. Наприкінці заходу на небі з’явилися зорі, які, здавалося б, манили до себе, закликаючи вірити в те, що для сильних духом людей немає нічого недосяжного!