Наша символіка

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Гармонійне поєднання у структурі емблеми трьох основоположних компонентів: «Сонця», «Ока» та «Землі» дозволяє символічно розкрити основні ідеї, завдання й мету діяльності нашої Організації: завдяки доступним інноваційним та альтернативним методам і сучасним технологіям допомогти незрячій людині, яка позбавлена щастя візуально сприймати красу, різнобарв’я та багатогранність навколишнього світу, навчитися відчувати серцем, бачити душею, любити й творити неповторне «диво світу», знайти своє місце у ньому.

У центрі, займаючи майже усю площу емблеми, зображене Сонце – найбільше світило, джерело життєвої енергії, що дарує тепло і світло, визначає місце кожної людини у Всесвіті. Сонце освітлює і зігріває своїм промінням Землю, а отже і кожного, хто потребує цього тепла, добра і духовного просвітлення.

Життєдайність світила підкреслює Око, виконане у коричневому тоні й розміщене на емблемі по центру Сонця, що дарує сонячну посмішку, радість, символізує внутрішнє світло, духовне прозріння людини, позбавленої щастя бачити, можливість серцем, душею відчувати й сприймати безмежні дива Всесвіту.

У лівому нижньому куті емблеми зображена Земна куля у поєднанні зелено-блакитних кольорів. Земля, яка купається у палкому сонячному промінні, – це основа всього живого, символ нескінченності, вічності та необхідності нашої справи людям.

 

Таке триєдине поєднання дарує життєві сили, невичерпну енергію, надихає пізнавати, допомагати, творити і дарувати добро людям, які найбільше цього потребують. Насиченість та контрастність кольорової гами, в якій виконана емблема, вдало підкреслює відмінність й індивідуальність людей, які обєднанні спільними труднощами втрати зору, та єдність молодої професійної команди у прагненні підтримати, розрадити, навчити й допомогти.